Přehled aktuálně dostupných zdrojů pro daný předmět v různých kategoriích
Potřebujete se zorientovat v inovovaném rozhraní a nových funkcích Office 2010? Rádi byste se prostřednictvím zasvěceného výkladu naučili ovládat na uživatelské úrovni všechny programy tohoto dominantního kancelářského balíku?


http://knihy.cpress.cz/microsoft-office-2010.html
Chcete Windows 7 ovládnout na uživatelské úrovni? Rádi byste se v krátkém čase naučili plně využívat nové funkce? Přestupujete ze starších verzí Windows a chcete se rychle sžít s novým ovládáním „sedmiček“?


http://knihy.cpress.cz/microsoft-windows-7.html
Potřebujete se co nejrychleji seznámit s prostředím a možnostmi Windows 7 a naučit se počítač využívat k plné spokojenosti v zaměstnání, doma či při studiu? S touto publikací z edice Jednoduše se za víkend či pár večerů naučíte vše potřebné, co budete skutečně potřebovat.


http://knihy.cpress.cz/microsoft-windows-7-d4.html
Celou knihou si vine motiv hledání práce – nabyté dovednosti si uživatel hned může vyzkoušet při vyhledávání brigády na internetu, psaní životopisu, tvorbě prezentace k pohovoru apod.


http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=133318&afil=1055
Také byste rádi konečně poznali, co je Internet zač, a naučili se jej využívat každý den k hledání informací, komunikaci s přáteli, nakupování či zábavě?


http://www.levneucebnice.cz/internet-pro-uplne-zacatecniky
Tato publikace si klade za cíl stát se základním průvodcem praktického využívání Internetu především pro žáky středních škol, základních škol a samozřejmě také pro uživatele, kteří se dostávají do styku s Internetem poprvé.
Kolektiv zkušených autorů a pedagogů předkládá v jednadvaceti kapitolách přehled praktických možností využití Internetu s množstvím konkrétních ukázek.


http://www.elektro-obecnice.cz/kniha/detail07d6.html?id=111491