zkušenosti z práce s didaktickou technikou
V této galerii najdete podrobnější popis jednotlivých desek soupravy Optimum firmy ASIX a řešení jednoduchých praktických úloh.


technické údaje mikrokontroléru PIC16F84
PIC Krok za krokem - příručka pro výuku programování s Microchip PIC
materiály ze školení firmy ASIX
http://www.asix.cz/
V galerii Multisim najdete seriál článků, které vás provedou základními postupy pro sestavení a simulaci jednoduchých analogových i číslicových obvodů,  a praktický videotutoriál.


Multisim User Guide
V následujícím seriálu se seznámíme s pracovním prostředím, měřícími přístroji a součástkami programu Multisim, pomocí kterých sestavíme běžné elektronické obvody. Simulace jejich funkcí umožní zvýšit názornost při výuce a usnadnit pochopení činnosti.


Multisim User Guide


Videotutoriál je krátké video vzniklé snímáním činnosti prováděné na obrazovce. Je to skvělý způsob, jak předvést práci s nějakým programem – např. jak vložit soubor do portálu Elektrotechnika. Vyzkoušejte si práci v programu CamStudio, který patří do kategorie freeware a můžete jej volně stáhnout např. ze slunecnice.cz.


help programu CamStudio
Žádný učitel se v průběhu své praxe neobejde bez použití testů pro ověření znalostí svých žáků. Protože testů šitých „na míru“  najdeme málo, nezbývá než pustit se do vlastní tvorby.
Klasické papírové testy dnes začínají vytlačovat testy v podobě elektronické, které můžeme vytvořit např. v programu eXe eLearning.


http://www.zdarma.org,
http://exelearning.org,
online manuál programu eXe