Interaktivní testy umožňující procvičit znalosti
Didaktický test je polytematicky zaměřen na napájecí zdroje. Obsahuje 21 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti. Doporučuji použít evaluační hledisko "počet správných odpovědí" neb je přesnější jak "procento úspěšnosti".


Kesl, J.: Elektronika I  analogová technika, BEN - technická literatura, Praha 2006
Didaktický test je polytematicky zaměřen na optoelektroniku. Obsahuje 34 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti. Doporučuji použít evaluační hledisko "počet správných odpovědí" neb je přesnější jak "procento úspěšnosti".


Doleček, J.: Optoelektronika a optoelektronické prvky, BEN - technická literatura, Praha 2005
Didaktický test je polytematicky zaměřen na číslicovou techniku, především na základní pojmy a převody mezi soustavami. Obsahuje 30 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti. Doporučuji použít evaluační hledisko "počet správných odpovědí" neb je přesnější jak "procento úspěšnosti".


Kantnerová, I.: Sbírka příkladů z číslicové techniky, IDEA SERVIS, Praha 2010
http://www.student.cvut.cz
http://edwardbosworth.com
Didaktický test je polytematicky zaměřen na zesilovače. Obsahuje 23 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti.


Michaláč, R.: Elektronická zařízení A, SNTL, Praha 1989
Vlček, J.: Moderní elektronika, nakladatelství BEN, Praha 2003
Uhlíř, J., Křečan, Z.: Elektronika pro 2. a 3. ročník SOU, SNTL, Praha 1985
http://www.audiotek.cz/product-37757-spl-phonitor
http://www.barts.cz
http://maturitanazamku.kvalitne.cz
http://audioweb.cz/tp-zesilovace2.htm
http://www.prohifi.cz
http://www.hifinazory.cz
http://www.postreh.com
Tento test je zcela vyjímečný. Nepředkládá otázky, ale naopak odpovědi na otázku v příspěvku „Úvod do předmětu Elektronika“ v bodě III. Je přístupný jen řádně přihlášeným uživatelům.